Kdo vlastně jsou ti sympaťáci?

Michal Kundera

Trpasličí válečník Borgash

Mimo fantasy sféru se živí jako obchodní zástupce, dříve žil dlouhé roky v zahraničí a hodně cestoval. K dračáku ho přivedla náhoda a Yetti (Kirael), který vedl družinu na internátě střední školy kde oba chodili. Jeho láska k fantasy pramenila z putování Gotreka a Felixe v knihách Warhammeru a díky tomu se také zamiloval do trpasličí rasy a nikdy nehrál nic jiného.

Borgash není typický trpasličí válečník a na svou rasu určitě více přemýšlí, než by se od trpaslíka čekalo. Nicméně je to válečník a k boji má blízko a za své přátelé by dal ruku do ohně. Nemá rád příkoří a nespravedlivost a to ho občas přivede do prekérních situací. Borgash je člen zakládající družiny a díky tomu jsou pro něj nejbližší Kireal (i když ho občas štve), Artemian a samozřejmě pirát Ruprecht 

Vojtěch Hlavenka

Bard Artemian

Reálný svět ho vychoval jako promovaného inženýra. Maminka mu věnovala hudbu, taťka zálibu v historii, fantastice a šachách, přátelé mu ukázali tábory, dračák, deskovky a sport. Tak a teď si to shrneme. Pracuje jako data analytik ve skladu, snaží se prorazit jako spisovatel a nově připravuje vlastní stránky s vlastními audiopovídkami. K tomu už osmým rokem připravuje program pro největší tábor v čechách a s přítelkyní začíná s realizací víkendové hry pro dospělé ve stylu americké soutěže "Kdo přežije". 

Artemian od svého vzniku prošel řadou změn, protože střídání pravidel je vůči bardům a kouzelníkům tvrdé. V tuto chvíli se prezentuje jako volnomyšlenkářský hudebník se sklonem ke zveličování, ve svém nitru ale dřímá nebezpečný příběh o útěku a pronásledování. Proč se tak děje? Odpověď lze nalézt ve stylu boje, který bardík tak úzkostlivě střeží. 

Bronislav Pulec

Pirát Ruprecht


Ve světě považovaném za "normální" pracuje jako obchodník pro společnost HomeCredit a.s. a financím rozumí rozhodně lépe, než pirát Ruprecht. Také učí Angličtinu ve firmách.

Ve volném čase hraje na Ukulele, hraje amaterské divadlo, hraje deskovky, dračák, dnd, GURPS, Vampíry, no prostě cokoliv co alespoň prošlo kolem Roleplaye ;-) přes 5 let se aktivně účastní Mistrovství v Dračáku na Gameconu jako PJ a Mocboje jako spolupořadatel na tomtéž festivalu. Na Youtube se realizuje pouze jako Stranger.

Pirát Ruprecht je pohodář a snílek s představou, že všechno se dá ukecat, že dobrodružný život je vlastně hrozně fajn a vůbec není zdraví škodlivý... ani trochu. Je to zarytý optimista s nutkavou představou, že má smysl pro peníze (což nemá) a že nemá z ničeho strach (což má).

Ruprecht je členem původní družiny a díky podobně bohemskému nahlížení na svět má největší důvěru v Artemiana. Za Borghashe se rád schovává, páč on se s toho přece vždycky vyseká, no ne? Kirael je prostě divnej... vždyť ani nechce peníze... vážně divnej. Taertim je takový zelený ucho, tak uvidíme jak se ten plavčík osvědčí. Z Gartha má strach. Teda vlastně nemá, páč Ruprecht nemá strach z ničeho, ale ten chlápek je vážně zabiják...hlavně ho nenechat za zády.

Ruprechtovým cílem je obnovit slávu Modrého Racka, jeho staré lodi, na které se jako plavčík plavil.


Jan "Yetti" Arbter

Kněz Kirael

V realném světě pracuje jako kuchař. Ovšem ve volném čase věnuje spoustu energie hrám na hrdiny, ať už jako dlouholetý vypravěč, tak i založením a spravováním facebookových stránek,věnujících se RPG hrám. Na youtube vystupoval jako Ostravský drak s video tutoriály o tom, jak vést hry jako vypravěč.

Jeho postava, kněz Kirael, je ukázkový fanatik, hlásající víru v jednoho boha. Kdekoliv se děje příkoří, tam musí zasáhnout a nesnese vědomí, že někde jsou nemrtví, které nikdo za jejich existenci netrestá. Kdykoliv se někde objeví temná magie, neváhá a bez vidiny výdělku zasahuje.

Kirael je člen původní družiny, takže nejsilnější vztah má k Borgashovi, Ruprechtovi a Artemianovi.

Jeho cílem je vymítit zlo a šířit slovo Stvořitele!

Martin Holouš

Garth ´´Ten, co UMÍ věci´´ 

Martin ´´GameMaster´´ Holouš 

V reálném životě pracuje na CNC strojích. Volný čas již dlouhá léta věnuje všemu kolem Dračího doupěte, D&D nebo prostě fantasy hrám na hrdiny. Má manželku a již brzy 4 děti. Ve volném čase vytváří modely terénů pro fantasy hry a baví se barvením miniatur a 3D tiskem. Založil si svůj vedlejší projekt na facebooku pod názvem GameMaster´s diary, kde sdílí svou cestu skrze modely pro fantasy hry. Dračáku se věnuje od roku 2002. V naší show ho budete znát jako lidského tuláka Gartha. Ostříleného, ulicí vychovaného špeha a zabijáka s vlídnou povahou, která se k jeho povolání zrovna nehodí. Je na útěku před svým dřívějším zaměstnavatelem a přidal se k družině náhodou ve vesnici Stromořezy. Domnívá se, že spřátelit se s touto skupinou by mu mohlo pomoci se ochránit před pronásledovateli, ale také najít nové přátele které nedávno ztratil.