Staňte se naším spojencem a pomozte nám pokračovat v tom, co děláme.

Každá podpora se počítá


Proč se stát spojencem?


Přestože nás projekt neuvěřitelně baví a věnujeme mu spoustu volného času, ukázalo se, že bez peněz to prostě dělat nejde

  Strangeři pracují zadarmo a peníze využíváme na zkvalitnění obsahu i okolní produkce.

  V poslední době jsme zásluhou patronů získali vlastní hudbu do intra, grandiózní hlas Zdeňka Junáka, facebookovou reklamu, webové stránky, profesionální fotografie postav i možnost natočit šestou sérii v kvalitě, o které jsme si nesnili. Později jsme nakoupili vlastní techniku, kterou jsem si dříve pronajímali.

  Přestože cílíme na zlepšování programu proti sázení drahokamů do vlastní kapsy, můžeme podporu diváků využít například k proplacení benzínu nebo příspěvku na natáčecí lokalitu, jelikož bydlíme ve všech koutech republiky.

  Předešlý text rozvádíme, jelikož by každý měl vědět, kam jeho peníze směřují. Na druhou stranu nechceme, abyste se cítili nuceni nás podporovat, protože myšlenka projektu zůstává i nadále stejná - budeme dělat kvalitní obsah tak dlouho, dokud to bude možné. :)

  Ohromné DÍKY patří všem současným, budoucím i minulým podporovatelům. Bez spojenců neexistují ani Strangeři a my stále žasneme, v jaké míře vás náš obsah baví. 

A co z toho?

- jméno každého Spojence se objeví v titulkách na konci epizody.
- všichni Spojenci dostanou na e-mail zákulisní video z natáčení zhruba 1-2x do roka, které mívá kolem 40-60 minut. 
- speciální role Spojence na našem komunitním Discordu.
- přístup do místnosti Spojenci only na Discordu.
- spoustu kontentu na YouTube, který by bez vás nikdy nevznikl! :) 

- náš nehynoucí vděk.


Moc si vážíme každého příspěvku, ať už je pravidelný, jednorázový, vysoký či nižší. Díky vašem rozhodnutí podpořit partu snílků jsme se dostali tam, kde jsme teď. A cesta zdaleka nekončí. 


Jak na to?

Spojencem projektu se můžeš stát díky trvalému příkazu ve prospěch účtu : 

2501846855 / 2010

Nastav libovolnou částku dle vlastního uvážení. Není třeba posílat miliony, vážíme si každé částky. Hlavně, aby ti peníze nechyběly. :) 

!!! Do zprávy pro příjemce nezapomeň napsat jméno, které chceš, aby bylo uvedeno v titulkách a e-mail na Tebe, abychom Tě mohli kontaktovat !!!